Forum Mazury - Strona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakieś ładne dzikie pole na mazurach,
Autor Wiadomość
Ralw

Wysłany: 2010-03-22, 13:38   Jakieś ładne dzikie pole na mazurach,

Witam, Poszukuje jakiegoś b.dobrego pola namiotowego na mazurach, Jeżdżę tam od dzieciństwa, i teraz po raz 2 raz wybieram sie sam tam z dziewczyna, poszukuje jakiegoś miejsca gdzie warto rozbić namiot, nie potrzebuje WC prysznica, zależy mi bardziej na widokach, ciszy, możliwości rozbicia namiotu blisko wody, i żeby można było połowić. Rok temu byłem koło zgonu, koło rucianych, pole namiotowe było nad samym jeziorem, wszędzie daleko, cisza spokój, Jeszcze wcześniej byłem koło piecek, i kiedyś dawno nocowałem w Dobrym lasku, ale rok temu nie byłem w stanie znaleźć tego pola namiotowego, i nocowałem koło zgonu, nie chce jechac w to samo miejsce, a znowu robic 300km po mazurach szukając pola, Prosił bym o nazwy miejscowiści gdzie można znaleźć pole namiotowe, i jeszcze jedno pytanie moze ktos kojarzy, właśnie koło piecek pole namiotowe dzikie, taka polanka w lesie, opiekował się nią leśniczy,?? niemoge sobie przypomnieć nazwy tej miejscowości, a moze ktos tam juz bywał i pamieta:)

Hanicek 
Hanicek

Wysłany: 2010-08-09, 12:47   Pokoje oraz pole namiotowe-Mazury,Dąbrówno k.Grunwaldu.

Zapraszamy na wypoczynek w gospodarstwie agroturystycznym w malowniczo położonej miejscowości Dąbrówno, 8km od Grunwaldu i 30km od Ostródy, pokoje oraz pole namiotowe z widokiem na jezioro, dwie plaże, miejscowość położona na przesmyku między dwoma jeziorami, możliwość wędkowania i grzybobrania, swojskie jadło, mało turystów. Kilka zdjęć na stronie: http://www.dabrowno.pl/content/view/94/65/
Ceny od 15 do 60zł/osobodobę. Całorocznie. Tel. 511 661 837.

Odpowiedz do tematu