Forum Mazury - Strona główna

Znaleziono 1 wynik
Autor Wiadomość
Temat: Casting do Bitwy na Głosy - Mazury
emes

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6979

PostForum: Olecko   Wysłany: 2012-01-04, 17:20   Temat: Casting do Bitwy na Głosy - Mazury
Witamy

Już w styczniu rozpoczną się castingi do drugiej edycji wielkiego muzycznego show TVP2, które wiosną ubiegłego roku odniosło spektakularny sukces - finałowy odcinek zgromadził przed telewizorami blisko cztery miliony widzów. W marcu na wielkiej scenie ponownie stanie ponad 140 osób i zaśpiewa największe przeboje w zupełnie nowych aranżacjach.
Pierwszą gwiazdą drugiej edycji programu jest Janusz Panasewicz - lider zespołu Lady Pank. Charyzmatyczny wokalista rockowy będzie reprezentował Krainę Wielkich Jezior Mazurskich. Przesłuchania do jego zespołu odbędą się 14 stycznia w Olecku, rodzinnej miejscowości artysty. Tam ukończył szkołę podstawową oraz po raz pierwszy wystąpił publicznie w wieku czternastu lat w Konkursie Piosenki Radzieckiej w Regionalnym Ośrodku Kultury "Mazury Garbate". I właśnie tam odbędzie się casting. Start o godz. 9.00

Zapraszamy Wszystkich !!! :)

Kandydaci muszą przygotować kilka różnorodnych piosenek, które będą wykonywać a capella, w tym jedną w języku angielskim. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc warto przygotować utwór, który pokaże skalę możliwości uczestnika. Mile widziane niespodzianki muzyczne przygotowane specjalnie dla artysty, np. oryginalne wersje jego hitów. Wybrani w drodze wstępnych przesłuchań wokaliści zostaną zaproszeni do II etapu, który odbędzie się następnego dnia. Nazwiska kolejnych gwiazd oraz miasta, w których będą się odbywały castingi zdradzimy już wkrótce. Emisja w soboty o godz. 20.00.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy na oficjalnym profilu Bitwy na Głosy na Facebooku
Redakcja Mastiff Media Polska

http://imageshack.us/phot...g2oleckoa4.jpg/
 
Mazurskie Forum Dyskusyjne - forum.mazury.pl
Wydawca - MASURIA Krzysztof Szyszkowski
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group