To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.mazury.pl
Mazurskie Forum Dyskusyjne

Mazurskie imprezy - 04.08.2012 20-LECIE RADIA MAZURY @ Ostróda, Amfiteatr

Radio Mazury - 2012-07-24, 16:52
Temat postu: 04.08.2012 20-LECIE RADIA MAZURY @ Ostróda, Amfiteatr


20-LECIE RADIA MAZURY
http://www.radiomazury.pl
http://www.facebook.com/RadioMazury

Centrum Kultury w Ostródzie - Agencja Upowszechniania Kultury, Fundacja Edukacji Medialnej wraz z Radiem Mazury mają zaszczyt zaprosić Państwa na wydarzenie jakim jest koncert z okazji 20-lecia Radia Mazury podczas którego zobaczymy i usłyszymy zespoły country oraz zespół gospel.

To już 20 lat jak Radio Mazury wprowadza nową jakość muzyczną na Mazurach, zgodnie z hasłem radia „Coś innego” oraz formatem radia „Muzyka najlepsza na mazurach” .

W czasie koncertu zostaną rozdane zaczarowane mikrofony dla przyjaciół Radia Mazury z okazji 20-lecia.



DATA I MIEJSCE .:
04 sierpień (sobota) - Amfiteatr w Ostródzie przy nabrzeżu Jeziora Drwęckiego

PROGRAM .:
Koncert Country
18:00 - 19:00 Babsztyl
19:00 - 20:00 Cezary Makiewicz i Koltersi
Uhonorowanie pracowników i przyjaciół Radia Mazury
Koncert Gospel
20:15 - 21:15 Exodus15

WSTĘP .:
Wolny

KONCERT POPROWADZĄ .:
Anna Zapaśnik-Baron
Ewa Skalna
Marek Giniewicz

ORAGANIZATORZY .:
Centrum Kultury w Ostródzie - Agencja Upowszechniania Kultury
http://www.ck.ostroda.pl
Fundacja Edukacji Medialnej i Radio Mazury
http://www.radiomazury.pl

ZAPRASZAMY

http://www.radiomazury.pl
http://www.facebook.com/RadioMazury

WIĘCEJ O ZESPOŁACH .:

Exodus15
http://www.exodus15.pl
http://www.facebook.com/exodus15


Babsztyl
http://www.babsztyl.pl
http://www.facebook.com/Babsztyl


Cezary Makiewicz i Koltersi
http://www.cezarymakiewicz.pl
http://www.facebook.com/cezarymakiewicz

Radio Mazury - 2012-07-25, 17:01

wydarzenie facebook: http://www.facebook.com/events/324179457676942/

PLAKAT


SPONSORZY .:
Hotel Platinum http://www.hotelplatinum.pl
Hotel Willa Port http://www.willaport.pl
Condohotels http://www.condohotels.pl
Żegluga Ostródzko-Elbląska http://www.zegluga.com.pl
Forever Aloe Vera http://www.foreverliving.com
Restauracja Columb http://www.hotelpromenada.pl/columb-main,s.html
Inferno Club http://www.inferno-club.com.pl
Hotel Promenada http://www.hotelpromenada.pl
Salony Meblowe Barbary Pańczak
Mitro
Hotel Miłomłyn Zdrój http://www.milomlynzdroj.pl
Multimedia http://www.multimedia.pl
Intermarche http://www.intermarche.pl
Transvimed http://www.transvimed.pl
Pike http://konferencjepike.pl
Centrum Meblowe Concept http://www.conceptmeble.pl
Ekobud http://www.ekobud.ostroda.pl

ORGANIZACJE WSPIERAJĄCE .:
Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Ludzi Niepełnosprawnych „ALFA”
Gmina Miejska Ostróda http://www.gminaostroda.pl
Powiat Ostródzki http://www.powiat.ostroda.pl

PATRONI MEDIALNI .:
Forum Muzyki Country http://www.countrymusic.pl
Nasza Ostróda http://www.naszaostroda.pl
Co Jest Grane http://cojestgrane.pl
Tu Bywam http://tubywam.pl
Info Music http://www.infomusic.pl
Tv-lider http://www.tvlider.pl
Muzyka-Country http://www.muzyka-country.pl
Gazeta Ostródzka http://ostroda.wm.pl
Ostróda Online http://ostrodaonline.pl
IWiesz24 http://iwiesz24.pl
Mazury Com http://www.mazury.com
Nasze Miasto http://ostroda.naszemiasto.pl
Tv Ostróda http://tvostroda.pl
Co I Gdzie http://www.coigdzie.pl
Gdzie Co? http://www.gdzieco.pl
Radio Mazury http://www.radiomazury.com.pl
Tygodnik Przegląd http://www.przeglad-tygodnik.pl

kayak - 2012-07-25, 18:06

No to gratka dla tych, którzy akurat wtedy spędzają urlop na Mazurach :) Może jest ktoś zorientowany gdzie w Ostródzie można się zatrzymać albo gdzie jest jakieś sprawdzone pole namiotowe? Przyznam szczerze, że chętnie bym się wybrała- zawsze to jakaś atrakcja, bo pogoda nam średnio tego lata dopisuje :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group